Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Spedytor Drogowy Międzynarodowy
Spedytor
Gdańsk, pomorskie
2020-06-26

Numer ogłoszenia: 744

Poszukujemy doświadczonych spedytorów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy transportowo-spedycyjnej  w Gdańsku lub w systemie Home office na stanowisku:

Zadania:

  • Obsługa zleceń transportu międzynarodowego,
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami / przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • Współpraca z działem handlowym, wyceny dla potencjalnych klientów,
  • Praca na giełdach: Timo.com, Trans.eu oraz platformach Amazon, Unilever i Transporeon.

Wymagania:

  • Znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów,
  • Komunikatywna znajomość języka obcego,
  • Mile widziana znajomość obsługi platformy Unilever lub Amazon.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub możliwość współpracy B2B dla spedytorów prowadzących działalność gospodarczą,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z wysokim systemem prowizyjnym.
Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie
Kontakt: dorota@ pbsg.eu, tel. +48 609 690 849
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami