Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Przedstawiciel Handlowy (branża TLS)
Sprzedawca/ Przedstawiciel handlowy
Szczecin
2019-09-19

Numer ogłoszenia: 738

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Szczecinie na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów w branży TSL,
  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • Planowanie oraz rozwijanie sprzedaży,
  • Współpraca z działem operacyjnym.

Wymagania:

  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętności planowania i podejmowania decyzji,
  • Znajomość języka obcego, mile widziany język niemiecki,
  • Motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę - podstawę plus atrakcyjny poziom prowizji,
  • Niezbędne narzędzia pracy - w tym samochód służbowy, również do celów prywatnych,
  • Atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy i budowaniu relacji,
  • Szkolenie produktowe w początkowym okresie pracy oraz wsparcie merytoryczne i pomoc przełożonych w codziennych obowiązkach.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: dorota@ pbsg.eu, tel. +48 609 690 849
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami