Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Kierownik Spedycji, Gdańsk
Kierownik logistyki
Gdańsk, woj. Pomorskie
2019-09-19

Numer ogłoszenia: 737

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Gdańsku na stanowisku:

Kierownik Spedycji Międzynarodowej
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Aktywne poszukiwanie przewoźników i klientów oraz współpraca z obecnymi
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Współpraca z oddziałami firmy,
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem podległych pracowników, wyznaczanie targetów oraz kontrola nad ich realizacją,
  • Analiza kosztów współpracy z przewoźnikami i klientami,
  • Organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych,
  • Nadzór nad realizacją budżetu,
  • Ogólna administracja i rozwiązywanie codziennych problemów,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych standardów pracy oraz jakości świadczonych usług,
  • Raportowanie i odpowiedzialność za wyniki sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze transportu międzynarodowego, spedycji,
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą usług spedycyjnych, również przy pozyskiwaniu przewoźników,
  • Znajomość przepisów transportowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność logicznego myślenia i planowania,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, praca z aplikacjami MC Office oraz branżowym oprogramowaniem,
  • Gotowość do aktywnego osiągania wyznaczonych celów i wyników,
  • Bardzo dobra znajomość branży, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rozwoju firmy, kreatywność w działaniu, innowacyjność oraz profesjonalizm,
  • Komunikatywność, staranność, zorganizowanie, charyzma, energia, przedsiębiorczość oraz nastawienie na cel.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Doskonałą atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz odpowiednio motywujące wynagrodzenie.
Lokalizacja: Gdańsk, woj. Pomorskie
Kontakt: dorota@ pbsg.eu, tel. +48 609 690 849
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami