Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Spedytor Międzynarodowy
Spedytor
Gdańsk, woj. Pomorskie
2019-09-04

Numer ogłoszenia: 735

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Gdańsku na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
- obsługa zleceń transportu międzynarodowego dla obecnych Klientów firmy, w tym obsługa platformy Unilever
- współpraca z działem handlowym, wyceny dla potencjalnych Klientów,
- monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,
- rozwijanie współpracy z obecnymi Przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
- praca na giełdach: Timo.com, Trans.eu oraz platformach Unilever i Transporeon.

Wymagania:

  • znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów,
  • minimum rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka obcego, mile widziany niemiecki,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków.

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 3.500 do 10.000 netto,
  • pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.
Lokalizacja: Gdańsk, woj. Pomorskie
Kontakt: dorota@pbsg.eu
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami