Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Spedytor Międzynarodowy - obsługa platformy Unilever
Spedytor
Szczecin
2019-07-25

Numer ogłoszenia: 724

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Szczecinie na stanowisku:

Spedytor Międzynarodowy
(obsługa platformy Unilever)

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta Unilever,
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • rozwijanie współpracy z obecnymi przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
  • praca na giełdach: Timo.com, Trans.eu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi platformy Unilever,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość stawek i umiejętność wyceny transportów,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków.

Nasz klient oferuje:

  • wynagrodzenie od 5.000 pln do 10.000 pln netto,
  • wysokie prowizje,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: info@pbsg.eu
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami